Přeskočit na hlavní obsah
Tip na léto: koloidní stříbro stále sebou

Tip na léto: koloidní stříbro stále sebou

Silverex sprej pro účinnou desinfekci při každodenní používání, včetně omývání potravin, pracovních a hygienických ploch bez použití agresivních chemikálií.

Zaslala Milena Mikešová dne

Účinky stříbra:

Historicky bylo stříbro používané pro skladování potravin. V dnešní době se v lékařství a kosmetice používá pro hojivé, čistící, desinfekční a sanitární účinky.

Koloidní stříbro likviduje pouze jednobuněčné organismy, nikoli vícebuněčné parazity. Naštěstí pro nás je jednobuněčných mikrobů více než 97% všech druhů.

Patří k nim původci 670 klasifikovaných chorob podle seznamu Světové zdravotnické organizace: z dlouhého seznamu jmenujeme za bakterie koky, enterokoky, mikrokoky, streptokoky, stafylokoky, stomatokoky, pneumokoky, meningokoky, bakteriodae, neiserie, helicobacter pylori, klostritida, Escherichia coli a další koliformy, salmonely, Bacilus aurelus a další bacily, za viry HIV, herpetoviry, chřipkové viry a další, za houby a plísně kandidy, giardie, trychomony a jiné.

Koloidní stříbro má další příjemnou vlastnost – chemicky neutrální chování ke všem tekutinám a léčivům včetně antibiotik. Výzkumy s koloidním stříbrem ukázaly, že většina bakterií a virů proti němu nedokáže vyvinout sebeobranný mechanismus.

Aplikace koloidního stříbra v oficiální medicíně v Evropě a USA v letech 1933 až 1939 jako primárního léku u vybraných diagnóz – tedy ještě před vynálezem anti biotik: ** • akné • svědění • popáleniny • zánět nosních dutin • dermatitidita • lupenka • opar prostý • opar pásový • zánět víček

Roztok koloidního stříbra se k léčebným účelům odedávna užíval i vnitřně. Ovšem je nutné dodat, že koloidní stříbro není v ČR státními úřady schváleným léčivem a je po- voleno k prodeji pouze pro účel vnějšího užití.

Koloidní stříbro? Ano! Silverex sprej dokáže během 30-60 minut uvolnit do běžné vody ionty stříbra a stane se tak koloidním roztokem. Tím se stává voda, kterou do spreje nalijete, skvělým pomocníkem k udržování krásné a svěží pokožky. Uvnitř spreje se nachází stříbrná pěna, která je vyráběna zcela novátorským patentem. Stříbrná vložka je uzpůsobena právě pro tento speciální druh „výroby“ koloidního stříbra. Koloidní stříbro má vynikající desinfekční účinky na mnoho bakterií a dokonce i virů. „Stříbrný sprej“je úžasným pomocníkem také k osvěžení během parných letních dnů.

Vodu lze neustále doplňovat, úbytek stříbra lze pozorovat až po 5–10 letech používání. Tento rozprašovač obsahuje ve speciálním postupu vyrobené, napěněné 99,9% stříbro. Díky tomuto postupu je povrch stříbra zvětšen až 6 000krát. Jednoduše doplňte vodu a již po 30 minutách máte vyrobený funkční roztok s obsahem 70–90 ppm stříbřitých iontů pro každodenní péči o pokožku.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...