Přeskočit na hlavní obsah

Seznam značek

Ben & Anna

Ben & Anna není jen značka, je to skutečný, mladý a sympatický pár. Po dlouhých letech života v Berlíně, bušícím srdci Německa, se rozhodli vrátit zpět na venkov a žít v souladu s přírodou. A příroda je začala inspirovat natolik, že se vrhli do vývoje produktů, které budou splňovat jejich přísné požadavky.

Bio-D

Bio-D vyrábí a prodává ekologickou drogerii na mytí nádobí, praní a úklid i skvělá mýdla. Tato malá britská rodinná firma si zakládá na minimálním dopadu svých výrobků na životní prostředí při výrobě i používání.

Dabur

Dabur představuje řadu produktů pro osobní péči o bylinné a ajurvédské výrobky, které byly vytvořeny tak, aby vypadaly a cítili se dobře. Spojte jemný dotek přírody a Ayurvedovu moudrost. Řada produktů Dabur pro péči o zuby je navržena tak, aby vyhovovala zvláštním potřebám každého jednotlivce. Složky v zubní pastě Dabur jsou vzácným výběrem bylinných přísad a vědecké ayurvédy, aby se zabránilo nejčastějším zubním problémům.

Eco Cosmetics

Všechny produkty německé značky Eco Cosmetics jsou 100% přírodní, neobsahují žádné syntetické přísady. Všechny mají výjimečně vysoký obsah složek v BIO kvalitě (95 - 100 % z rostlinných složek) a velmi přísnou certifikaci přírodní kosmetiky EcoCert. Použité oleje a éterické oleje mají dokonce certifikaci Demeter biodynamického zemědělství. Neexistuje mnoho značek s takto kvalitním složením ve stejné cenové hladině - Eco Cosmetics je opravdu skvělá hodnota.

Green World

Produkty tradiční čínské medicíny, které mají schopnost ozdravovat tělo a energetický systém. Green World má vlastní vědecko-výzkumná střediska a laboratoře pro vývoj a sestavování vzorců, vlastní základny pro pěstování surovin a průmyslové komplexy pro jejich zpracování, které vyhovují mezinárodním standardům GMP.

Hydrophil

Značka Hydrophil cílí na segment hygieny a péče o tělo. Oblast každodenního používání. Protože, jak říká jejich motto: “Udělat každý den o trochu lepší”. Ať už pro sebe, pro okolí nebo pro celý svět.

laSaponaria

100% přírodní vědomá kosmetika vyrobená s láskou, certifikovaná BIO a s posláním "zanechat svět o něco lepším místem". To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované.

MEDHIKA

Výrobce čajů

NUMI tea

Společnost Numi tea úzce spolupracuje se sítí ekologických farem věnovaných regenerativnímu zemědělství až po farmářské komunity s certifikací Fair Trade a Fair Labor. Tato společnost má kořeny v principu vytváření zdravého produktu, který vychovává lidi a ctí planetu. Ve všech podnikových iniciativách se Numi snaží rozvíjet zdravou a prosperující globální komunitu a přinášet vám nejčistší a nejlépe chutnající organický čaj.

Ondřej Ullrich s.r.o.

Vlastní výroba a prodej bylinných tinktur a doplňků stravy v souladu s přirozenými principy přírody. Vyrobeno v ČR.

OnlyBio

Za značkou OnlyBio & OnlyEco stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých (OnlyBio) a šetrné a precizní čistící prostředky do domácnosti (OnlyEco).

OnlyEco

Za značkou OnlyBio & OnlyEco stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých (OnlyBio) a šetrné a precizní čistící prostředky do domácnosti (OnlyEco).

Organic Wellness

Organic Wellness vyrábí autentické ekologické produkty vysoké kvality. Spolupracuje s marginalizovanými farmáři v Indii, přináší indickou tradici více než 5000 let spojenou s moderní vědou.

Quinton Laboratoires

Farmaceutické laboratoře Quinton Laboratoires přinášejí jedinečné multi minerální produkty, pro podporu pevného zdraví a dobrého fungování lidského organismu.

YOPE

Produkty Yope obsahují minimálně 90 % přírodních surovin (některé až 99 %), které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahují parabeny, silikony, minerální oleje, umělá barviva ani kontroverzní povrchově aktivní látky SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate) běžné v konvenčních mýdlech, ba nezřídka i v mýdlech přírodních. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO).

Z-Technology s.r.o.

Z-Technology: "Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ…"

Crazy Rumors

Ručně vyrábí balzámy na rty. Přírodní, barevné, lahodné a etické!

Friendly Soap

Zakladatalé značky si zakládají na tom, aby v každém kousku mýdla byly použity pouze přírodní biologické ingredience. Mýdla tak neobsahují žádné syntetické, chemické látky, umělé vůně a barviva, ropu, sulfáty ani parabeny, které se v běžné kosmetice používají a vyvolávají alergické reakce. Nejsou testována na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Výrobce je registrován u organizací Vegan Society a BUAV (Cruelty Free). Veškerá mýdla jsou zabalena do papírového recyklovaného obalu, který je biologicky rozložitelný. Navíc jsou vhodná pro použití se septiky a domácími čističkami. Bez obav je můžete používat i na chalupě nebo uprostřed přírody a nezanecháte po sobě žádné škodlivé stopy.

The Greatest Candle in the World

Nejúžasnější svíčka na světě Tak zní v překladu název značky The Greatest Candle in the World. Jsou to dost možná ty nejekologičtější přírodní svíčky vůbec. Idea celého konceptu spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů jako prevenci kontaminace vody a půdy. Všechny již hotové svíčky jsou vyrobeny převážně z olivového a slunečnicového oleje, který výrobce shromažďuje v restauracích. Všechny použité materiály na svíčky samotné i jejich obaly pochází z Portugalska s výjimkou vůní, které jsou z Francie. Výrobce se zavazuje, že používá pouze čistě bavlněné knoty bez jakéhokoliv obsahu olova. Použitý materiál má certifikát ÖKO-Tex Standard 100, který garantuje jejich zdravotní nezávadnost i bezpečí pro životní prostředí.

Tiera Verde

Jako jediná česká firma se pyšní certifikací pro ekologické produkty ECO GARANTIE.

Ecoheart

Přírodní pěnové mýdlo nebo hygienické spreje na ruce s přírodními výtažky promění vaši každodenní očistnou rutinu v blahodárný rituál. Pro planetu, vaše zdraví i karmu.

Mulieres

Své receptury míchají z těch nejkvalitnějších surovin. Čistotu a bezpečnost složení hlídá uznávaný certifikát “Natural Detergent Made with Organic” od Ecocertu. A to je známka špičkové kvality, které ani některé další top značky ekodrogerie nedosahují.

Silverex

Silverex je jihokorejská společnost věnující se dlouhodobě technologickémuvýzkumu stříbra, jakožto přírodního antibiotika. Vyvinuli tzv. „stříbrnou pěnu“ o čistotě 99,9% a její silné dezinfekční schopnosti využívají k výrobě patentovanýchproduktů pro běžnou potřebu, jako např. čističky vody, sprchové hlavice,zvlhčovače vzduchu, rozprašovače nebo mýdla.

Officina naturae

Ecodis

You & Oil KI

Lamazuna

Ecodis

Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.
Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...