Dárkové balíčky

 

Balíček Šetrná detoxikace

Účelem detoxikace je pomoci tělu najít ztracenou rovnováhu a posílit orgány tak, aby opět mohly efektivně vykonávat své funkce. Aby byla očista účinná, nemusí být dlouhá ani radikální. K významným a velkým změnám často vedou drobné a nenápadné kroky.

Dárkový balíček Imunita

Balíček určený k posílení imunity. Přírodní látky působící zvenku i uvnitř pomáhají nastartovat proces přirozené obranyschopnosti.

Zvýhodněná sada Vyčistěte své tělo!

Jsme součástí přírody, tak jako všechna zvířata na této planetě. Všichni máme v sobě parazity způsobující v našem těle mnoho zdravotních problémů. Své domácí mazlíčky odčervujeme, ale myslíme také na sebe?

Pečující balíček pro muže

Jemná síla přírody a bylin sedne každému muži, který pečuje o svoje tělo a pleť. Produkty pro každodenní péči, ochranu a regeneraci mají čistě přírodní složení a jsou výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby.

Bylinková harmonie pro něžné pohlaví

S láskou připravený balíček pro vaši drahou polovičku, maminku, sestru, dceru, kamarádku…Prostě pro tu, která si zaslouží vyjímečnou péči. Všechny produkty jsou z přírodních a vysoce kvalitních surovin.

Dárkový balíček Snadné trávení

Během zimních měsíců se mnozí z vás potýkají se zhoršeným zažíváním. Na vině je obvykle strava s vysokým obsahem sacharidů a častý stres. Vyzkoušejte balíček, který pomůže vašemu trávicímu systému získat zpět svou rovnováhu.

Dárkový balíček Dýchánek

Samotný dech se pojí se životem a bez dechu by život prostě nebyl.

Dárkový balíček Viva Kurkuma!

Smysluplný dárek pro Vaši rodinu a přátele.

Dárkový balíček Zdraví ženy

Dárek, který pohladí po těle i duši a povzbudí sebevědomí a ženskost.
Vyhledáno celkem 9 produktů