Bio-D

Bio-D vyrábí a prodává ekologickou drogerii na mytí nádobí, praní a úklid i skvělá mýdla. Tato malá britská rodinná firma si zakládá na minimálním dopadu svých výrobků na životní prostředí při výrobě i používání.

Tekuté mýdlo - s vůní rozmarýnu a tymiánu (500 ml) Bio-D

Hypoalergenní, vhodné i pro citlivou pokožku. Stejně jako ostatní mýdla od Bio-D odstraní 99,9 % bakterií. Je certifikované pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi.

Tekuté mýdlo - s vůní pelargónie (500 ml) Bio-D

Příjemné a velmi rychle účinkující tekuté mýdlo na ruce, které nádherně voní po pelargónii. Odstraní 99,9% bakterií. Certifikovaný pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku.

Čistič na různé druhy povrchů s dezinfekcí 750ml

Vysoce účinný, koncentrovaný přípravek určený pro desinfekci různých druhů povrchů. Odstraní 99,9% bakterií. K použití na umyvadla, dřezy, sporáky, podlahy, dlaždice a nátěry. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku.

Čistič a dezinfekce pro dům a zahradu (750 ml)

Koncentrovaný, vysoce účinný univerzální prostředek, který odstraňuje pachy a snadno vyčistí a dezinfikuje podlahy, terasy, chodníčky, obklady, skleníky, sudy na zahradě, koše, odpadové nádoby a kompostéry, dřezy, kanály apod. Odstraní 99,9 % bakterií.

Přípravek na mytí nádobí s vůní grapefruitu (750 ml)

Vysoce koncentrovaný a lehce pěnivý. Je vynikající pro každodenní použití a vysoce účinný na mastnotu a připáleniny. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku.

WC čistič (750 ml)

Koncentrovaný WC čistič bez chlóru, který se snadno používá. Účinně odstraní znečištění a vodní kámen z porcelánu a smaltu.

Univerzální čistič s dezinfekcí s pomerančovým olejem (500 ml)

Účinný univerzální prostředek, se kterým snadno vyčistíte a dezinfikujete všechny tvrdé povrchy. Obsahuje pomerančový olej jako účinné odmašťovadlo. Odstraní 99,9 % bakterií.

Čistič na sklo a zrcadla (500 ml)

S tímto přírodním prostředkem ve spreji bez alkoholu a rozpouštědel snadno a účinně vyleštíte skla, zrcadla a všechny lesklé povrchy. Vysoké účinnosti je dosaženo díky kyselině octové a výtažkům z citrusů. Hypoalergenní.

Bělící prostředek a odstraňovač skvrn s antibakt. účinkem (400 g)

Bělící prostředek na bázi kyslíku, který účinně odstraňuje skvrny i zápach a zároveň má antibakteriální účinek.

Prášek na praní vhodný i pro citlivou pokožku (1 kg)

Univerzální prací prášek použitelný v pračce i pro ruční praní. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Bez dráždivých enzymů, bez vůně.