Praní

 

Odstraňovač vodního kamene (sáček 1 kg)

Koncentrovaný prášek z kyseliny citronové vyčistí z myček na nádobí, praček, varných konvic a kávovarů usazený vodní kámen. Díky tomu přispěje k úspornějšímu provozu.

Bělící prostředek a odstraňovač skvrn s antibakt. účinkem (400 g)

Bělící prostředek na bázi kyslíku, který účinně odstraňuje skvrny i zápach a zároveň má antibakteriální účinek.

Účinný univerzální čistič a odstraňovač skvrn (500 ml) Only Eco

Tento koncentrovaný čistič je určený speciálně na odstraňování silných skvrn a znečištění z textilií, čalounění, koberců a hladkých povrchů jako trouby, sporáku a dalších.

Hypoalergenní tekutý prací prostředek na dětské prádlo (1l) Only Eco

Chcete si být jisti, že veškeré prádlo, se kterým přicházejí do styku vaše děti, je zcela uchráněno zbytečné a škodlivé chemie, ale ze kterého zároveň čistota jen čiší? Přesně takovou kvalitu bez kompromisů nabízí tenhle tekutý prostředek od OnlyEco speciálně vyvinutý pro kontakt s citlivou, alergickou nebo ekzematickou pokožkou vašich dětí.

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo 1l Only Eco

Tekutý prostředek na praní barevného prádla od OnlyEco. Garantuje totiž obsah 99,76 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert - Natural Detergent.

Tekutý prací prostředek na jemné prádlo 1l Only Eco

Tekutý prostředek na praní jemného prádla od OnlyEco. Garantuje obsah 99,76 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert - Natural Detergent.

Hypoalergenní tekutý prací prostředek na všechny druhy prádla 1l Only Eco

Prostředek na praní barevného prádla od OnlyEco speciálně vyvinutý pro kontakt s citlivou, alergickou nebo ekzematickou pokožkou. Neobsahuje totiž žádnou parfemaci, která by ji mohla dráždit. Garantuje obsah 99,76 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert - Natural Detergent
Vyhledáno celkem 7 produktů